Do startu závodu zbývá

Organizátor

Medailová umístění od roku 1997

ročník název datum výchozí přístav statut lodě počet lodí 1. místo
název týmu/kapitán
2. místo
název týmu/kapitán
3. místo
název týmu/kapitán
19971. Česká námořní rallye
SUN MICROSYSTEMS
27.9.-4.10.
1997
VerudaElan 3317Antonín FauknerLuděk SejkoraVladimír Navrátil
19982. Česká námořní rallye
FAST STRIKE
10.-17.10.
1998
SukošanElan 31 + 3326 + 1František StarýMartin ŠtikarPetr Mikuláš
19993. Česká námořní rallye
SVEA
2.-9.10.
1999
SukošanMČRElan 33/3140 + 1AVAR YACHT
Vladimír Navrátil
JIMAZ
Martin Štikar
Lubor Musil
20004. Česká námořní rallye7.-14.10.
2000
SukošanMČRElan 33/3150 + 1RODOP
Martin Kulík
AVAR YACHT,PROPART
Vladimír Navrátil
SETERM ELEKTROMONTÁŽE
Václav Švec
20015. Česká námořní rallye13.-20.10.
2001
SukošanMČRElan 33/3147SOLAR-STOP
Bohdan Procházka
ŽS BRNO
Vladimír Vyskup
FORD CARENT, COLOR MOTO
Martin Knetig
20026. Česká námořní rallye19.-26.10.
2002
SukošanMČRElan 33/3141Martin ŠtikarAVAR YACHT
Vladimír Navrátil
STYL 2000, HIPPOINVEST GROUP
Ladislav Smutný
20037. Česká námořní rallye11.-18.10.
2003
HraminaMČRElan 33341RODOP
Martin Kulík
AVAR YACHT
Vladimír Navrátil
HOTEL-STYL
Martin Štikar
20048. Česká námořní rallye16.23.10.
2004
HraminaMČRElan 33341RODOP
Martin Kulík
CIUR
Rostislav Mareček
STYL 2000
Ladislav Smutný
20059. Česká námořní rallye15.-22.10.
2005
BiogradMČRElan 33327RODOP
Martin Kulík
HYVECO
Ladislav Smutný
CIUR
Rostislav Mareček
200610. Česká námořní rallye7.-14.10.
2006
BiogradMČRElan 33322ANECT
Tomáš Musil
TRIMETAL
Karel Štefan
HYVECO
Ladislav Smutný
200711. Česká námořní rallye13.-20.10.
2007
BiogradMČRElan 340 10RODOP
Martin Kulík
Karel MňukYC MARKOP FL
Luděk Sejkora
Elan 3335AZ FLEX TEAM
Petr Holý
MEDIAL
Petr Utíkal
Otakar Chasák
200812. Česká námořní rallye11.-18.10.
2008
BetinaElan 340 20+1CLEVERLANCE
Vít Červinka
ATLANTIK
FT David Křížek
WIND.COM
Zdeněk Dražil
200913. Česká námořní rallye10.-17.10.
2009
HraminaElan 340 19HYVECO
Ladislav Smutný
CLEVERLANCE
Vít Červinka
GAZEL
Stanislav Janota
201014. Česká námořní rallye25.9.-2.10. 2010HraminaElan 340 18CLEVERLANCE
Vít Červinka
HYVECO
Ladislav Smutný
Jan Hirnšal
201115. Česká námořní rallye1.-8.10. 2011HraminaElan 340 20Michal ŠimekCLEVERLANCE
Vít Červinka
HYVECO
Ladislav Smutný
201216. Česká námořní rallye6.-13.10. 2012BiogradElan 340 9GAZEL
Aleš Svoboda
HUMAN STUDY CENTER RACING TEAM
Gintaras Chomentauskas
MERCEDES-BENZ
Kateřina Chalupová
Elan 35011BENEMEDO SAILING Jan HirnšalYC ACTINET
Jan Daněk
HYVECO
Ladislav Smutný
201317. Česká námořní rallye5.-12.10. 2013BiogradElan 340 9HYVECO
Jan Hykrda
YC NERATOVICE
Jan Štrunc
LÉTAJÍCÍ ZMRZLINÁŘI
Dan Mader
Elan 35014BENEMEDO SAILING Jan HirnšalACTINET
Jan Daněk
SPG Pavel Sehnal
201418. Česká námořní rallye4.-11.10. 2014BiogradElan 340 7Martin CicvárekYC NERATOVICE
Jan Štrunc
AZ FLEX TEAM
Petr Holý
Elan 35013HYVECO + OHL ŽS Jan HykrdaSPG EXTREME SAILING TEAM Pavel SehnalTHE ZEITUNG
Jan Daněk
201519. Česká námořní rallye17.-24.10. 2015HraminaMČRFirst 3520HYVECO Jan HykrdaRODOP
Martin Kulík
GALAXIE ZLÍN
Martin Růžička
Elan 35012DRAGON FLY & ESTETIKDENT Jan ČutkaMIKROKLIMA
Jan Chlup
INDIOS
Zdeněk Hurych
201620. Česká námořní rallye15.-22.10. 2016HraminaMČRFirst 3520RODOP
Martin Kulík
MORGAN SAILING TEAM
Petr Fiala
HYVECO
Jan Hykrda
Elan 35011NOT FOR SAIL Milan TomekALOHA
Petr Vachel
YACHT CLUB ROLLING BOTTLES
Filip Šejba
201721. Česká námořní rallye14.-21.10. 2017HraminaMČRFirst 3519RODOP
Martin Kulík
GIULIA SAILING
Jan Hirnšal
TŘI SESTRY SAILING TEAM
Milan Hájek
Elan 35010CZECH SAILNG FOFR TEAM
Martin Drábek
CLEVERLANCE
Vít Červinka
ALOHA
Ondřej Vachel
201822. Česká námořní rallye13.-20.10. 2018HraminaMČRFirst 3519HYVECO
Jan Hykrda
SPG EXTREME SAILING TEAM
Pavel Sehnal
MORGAN SAILING TEAM
Petr Fiala
Elan 35011TWINKY HOLKY
Renata Marečková
STODOLA HOUSE
Jan Jedlička
INDIOS
Zdeněk Hurych