Do startu závodu zbývá

Organizátor

Výsledky

V TUTO CHVÍLI SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT VÝSLEDKY Z LOŇSKÉHO ROČNÍKU


stáhnout PDF Celkové výsledky (R1-8)

FIRST 35

1    Kulík Martin
CZE 5 - RODOP
2    Fiala Petr
CZE 8 - Morgan Sailing Team
3    Hykrda Jan
CZE 2 - HYVECO

ELAN 350

1    Tomek Milan
NOT FOR SAIL
2    Vachel Petr
CZE 28 - ALOHA
3    Šejba Filip
CZE 22 - YC Rolling Bottles

stáhnout PDF Pátek, rozjížďka 8

FIRST 35

1    Kulík Martin
CZE 5 - RODOP
2    Fiala Petr
CZE 8 - Morgan Sailing Team
3    Hykrda Jan
CZE 2 - HYVECO

ELAN 350

1    Šejba Filip
CZE 22 - YC Rolling Bottles
2    Plch Jiří
CZE 25 - ROARING FORTIES
3    Vurm Miroslav
CZE 24 - DRAGON FLY&ESTETICDENT

stáhnout PDF Čtvrtek, rozjíždka 7

FIRST 35

1    Daněk Jan
CZE 20 - LS Brno
2    Kulík Martin
CZE 5 - RODOP
3    Styblo Petr
CZE 11 - AUTOLAKY Hrubý

ELAN 350

1    Tomek Milan
CZE 27 - NOT FOR SAIL
2    Vachel Petr
CZE 28 - ALOHA
3    Vurm Miroslav
CZE 24 - DRAGON FLY&ESTETICDENT

stáhnout PDF Čtvrtek, rozjíždka 6

FIRST 35

1    Kulík Martin
CZE 5 - RODOP
2    Daněk Jan
CZE 20 - LS Brno
3    Hykrda Jan
CZE 2 - HYVECO

ELAN 350

1    Tomek Milan
CZE 27 - NOT FOR SAIL
2    Vachel Petr
CZE 27 - NOT FOR SAIL
3    Šejba Filip
CZE 22 - YC Rolling Bottles

stáhnout PDF Čtvrtek, rozjíždka 5

FIRST 35

1    Fiala Petr
CZE 8 - Morgan Sailing Team
2    Kulík Martin
CZE 5 - RODOP
3    Hykrda Jan
CZE 2 - HYVECO

ELAN 350

1    Střítecký Rudolf
CZE 31 - Art4promotion
2    Tomek Milan
CZE 27 - NOT FOR SAIL
3    Vachel Petr
CZE 28 - ALOHA

stáhnout PDF Středa, rozjížďka 4

FIRST 35

1    Kulík Martin
CZE 5 - RODOP
2    Styblo Petr
CZE 11 - AUTOLAKY Hrubý
3    Hykrda Jan
CZE 2 - HYVECO

ELAN 350

1    Střítecký Rudolf
CZE 31 - Art4promotion
2    Tomek Milan
CZE 27 - NOT FOR SAIL
3    Vachel Petr
CZE 28 - ALOHA

stáhnout PDF Úterý, rozjížďka 3

FIRST 35

1    Hykrda Jan
CZE 2 - HYVECO
2    Kulík Martin
CZE 5 - RODOP
3    Fiala Petr
CZE 8 - Morgan Sailing Team

ELAN 350

1    Vachel Petr
CZE 28 - ALOHA
2    Tomek Milan
CZE 27 - NOT FOR SAIL
3    Faktor Vlastimil
CZE 23 - GEN Sedlčany

stáhnout PDF Neděle, rozjížďka 2

FIRST 35

1    Kulík Martin
CZE 5 - RODOP
2    CZE 8 - Morgan Sailing Team
Fiala Petr
3    Styblo Petr
CZE 11 - AUTOLAKY Hrubý

ELAN 350

1    Vachel Petr
CZE 28 - ALOHA
2    Plch Jiří
CZE 25 - ROARING FORTIES
3    Princová Lea
CZE 29 - MERCEDES

stáhnout PDF Neděle, rozjížďka 1

FIRST 35

1    Kulík Martin
CZE 5 - RODOP
2    Styblo Petr
CZE 11 - AUTOLAKY Hrubý
3    Frič Radek
NOR 18

ELAN 350

1    Šejba Filip
CZE 22 - YC Rolling Bottles
2    Tomek Milan
CZE 27 - NOT FOR SAIL
3    Faktor Vlastimil
CZE 23 - GEN Sedlčany